Duracell | Professional AA İnce Kalem Pil 8'li

Duracell | Professional AA İnce Kalem Pil 8’li

Duracell AA piller, yüksek enerji tüketimi olan tüm cihazlarınıza ekstra performans adına güç sağlamak için ideal alkalin pillerdir.

49,00 42,50
Stok Durumu: Stokta yok
Arkadaşına Tavsiye Et:

Açıklama

Duracell | Professional AA İnce Kalem Pil 8’li

Diğer pillere göre 10 kata kadar daha uzun ömürlü. Kaliteli ve dayanıklılık açısından üst düzey malzemeden üretilmiştir. En çok tercih edilen oldukça uzun ömürlü pil ile tasarruf edin. Bu pil sıradan çinko karbon pillere göre 10 kata kadar daha uzun ömürlüdür.
Bağımsız enstitü raporuna göre alkalin piller ve sıradan çinko karbon piller birbirleri yerine kullanılabilir niteliktedir.

AA piller, yüksek enerji tüketimi olan tüm cihazlarınıza ekstra performans adına güç sağlamak için ideal alkalin pillerdir. Güvenilir güç gerektiren elektronik cihazlarda kullanılmak üzere geniş bir pil yelpazesi sunmaktadır. Professional alkalin piller, yüksek yoğunluklu çekirdekleriyle 20 kata kadar daha uzun ömürlü pillerimizdendir (*2015 IEC dijital kamera testinde sıradan çinko karbon pillere göre. Sonuçlar cihaza göre değişiklik gösterebilir) AA ve AAA boylarında sunulmaktadır. Ek olarak, Duralock teknolojisi, normal koşullarda saklandıklarında kullanılmamış Duracell pilleri 10 yıla kadar yeni ve dolu tutar.

Bu piller, Duracell’in dijital kamera, flaş, yüksek enerji tüketimli oyuncaklar veya müzik setleri gibi yüksek enerji ihtiyacı olan cihazlar için en iyi alkalin pillerindendir ve elbette motorlu oyuncaklar, fenerler, taşınabilir oyun kontrol cihazları, tıraş makineleri, elektrikli diş fırçaları ve sürekli kullanılan diğer tüm cihazlar için de harika birer seçenektir. 1969’da Duracell, Apollo 11 programının bir parçası haline gelerek Ay’daki ilk pil unvanını kazanmıştır. Yüksek enerji gerektiren günlük cihazlara ekstra performans sağlamak için idea Üstün üst muhafaza, pillerinizin akmasını önler Duralock teknolojisi, normal koşullarda saklandıklarında kullanılmamış Duracell pilleri 10 yıla kadar yeni ve dolu tutar AA ve AAA boylarında sunulmaktadır.

Voltaj (V) 1,5 V

Tek Kullanımlık Pil

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Duracell | Professional AA İnce Kalem Pil 8’li” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir