Faber Castell | Bicolor Boya Kalemi 48 Renk Güvenli Ödeme

Faber Castell | Bicolor Boya Kalemi 48 Renk

Faber Castell | Bicolor Boya Kalemi 48 Renk

Çocukların mental ve fiziksel gelişiminde resim yapma ve boyama yeteneğini geliştirir. 48 renk

54,00 48,00
Stok Durumu: Stokta yok
Arkadaşına Tavsiye Et:

Açıklama

Faber Castell |

faber-castell-bicolor-boya-kalemi-48-renk

Bicolor Boya Kalemi 48 Renk

Çocukların mental ve fiziksel gelişiminde önemli olan resim yapma ve boyama aktiviteleri için ideal bir seçenek sunan Faber-Castell Bicolor boya kalemi 48 renk; canlı, parlak ve dağılmayan renkleriyle dikkat çekiyor. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan boya kalemlerinden her biri, önde ve arkada bulunan çift ucu sayesinde renk seçeneklerini çoğaltıyor ve pratik bir kullanım sunuyor. Uluslararası kalite standartlarına uygun bir üretim prosesinden geçerek üretilen 24’lü boya kalemi, çocuklarının sağlığı ve gelişimi konusunda hassas olan ebeveynler için öncelikli tercih oluyor.

Capcanlı ve Dağılmayan Renkler

48 farklı renk sunan 24 adet çift uçlu boya kaleminden oluşan ürün, çocukların hayal dünyasını ortaya koyacakları tüm ara tonları içeriyor.
Parlak ve canlı renge sahip kalemler, çocukların el ve göz koordinasyonunu artıran beceriler geliştirmesine yardımcı oluyor.
Örtücülüğü yüksek olan renkler zamanla kâğıt üzerinde dağılma yapmıyor.
Farklı kalemlerin bir arada kullanılmasıyla elde edilen renk karışımları zengin çeşitlemeler yapma imkanı veriyor.
Yumuşak mineye sahip çift uçlu boya kalemleri, çocukların rahatça boyama yapmasına olanak tanıyor. Kalemlerin kolay açılır olması kullanım avantajı sağlıyor.
Sanayi amaçlı olarak yetiştirilen FSC sertifikasına sahip plantasyon ormanlarından elde edilen ekolojik boya kalemleri, çevresel kaynakları koruyor.
Şık ve Ekolojik

Ambalaj Tipi: Karton Kutu
Adet: 24 Adet Çift Uçlu Boya Kalemi
Ekolojik Özellik: Var
Yazım Gereçlerinde Güvenilir Marka

2011’de 250. kuruluş yıl dönümünü kutlayan başarılı kalem ve yazım gereçleri üreticisi Faber-Castell, 10 ülkede bulunan 14 üretim tesisinde yenilikçi, yaratıcı ve sağlıklı kırtasiye malzemeleri üretiyor. Geniş ürün yelpazesini 120’den fazla ülkedeki kullanıcısına sunan firma, daima en iyi kalitede üretim ve satış hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürüyor.

Çocuğunuz için rahat ve sağlıklı kullanım sunan, çok sayıda parlak ve canlı renge sahip kaliteli malzemeden üretilmiş bir boya setine ihtiyacınız varsa Faber-Castell Bicolor boya kalemi 48 renk, gereksiniminizi fazlasıyla karşılamayı vadediyor.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Faber Castell | Bicolor Boya Kalemi 48 Renk” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.