Faber Castell Fosforlu Kalem | Yeşil Gövde 8 li Poşet

Faber Castell Fosforlu Kalem | Yeşil Gövde 8 li Poşet

Faber Castell Fosforlu Kalem | Yeşil Gövde 8 li Poşet Canlı ve Göz Alıcı Renkler İle Dikkat Çekiyor

54,90 44,00
Stok Durumu: Stokta yok
Arkadaşına Tavsiye Et:

Açıklama

Faber Castell Fosforlu Kalem | Yeşil Gövde 8 li Poşet

Renklerin hatırlamayı %78 oranında daha kolaylaştırdığı bilimsel bir gerçek. Faber Castell Fosforlu Kalem sahip olduğu renk kalitesi yoğun kalem kullanıcıları için oldukça ideal bir üründür.

Okulda, sınav haftalarınızda, ofisinizde, yoğun çizim yapan sanatçılara kadar kısaca çok fonksiyonlu kullanıcılar için ideal kalitede bir üründür.

Güçlü çizimler ve geniş alanlar için yüksek kalitede tasarlanan bir üründür.

Sahip olduğu yoğun renkler ve keçeli ucu sayesinde sınırsız hayal gücüne sahip olabilirsiniz. Yüksek parlaklık özelliğine sahip bu ürün sayesinde dilediğiniz yoğunlukta çizim yapabilirsiniz. Sınav haftalarınızın daha başarılı geçmesi sizin parmaklarınızın ucunda olacaktır.

Kokusuz su bazlı mürekkep özelliğiyle ise çocuklarınızın ve sizin gönül rahatlığıyla kullanabileceği kalitede üründür. Ürün paketinde 8 adet renk bulunmaktadır.

Çizmek, işaretlemek, not almak, boyamak ve dilediğiniz her ortamda kullanmak üzere tasarlanmıştır.

Cetvel ve şablonlarda kullanıma uygundur.

Eşsiz tasarıma sahip Faber Castell Fosforlu Kalem sahip olmanız gereken mükemmel bir üründür. Bir kalemden daha fazlasını size sunmaktadır.

Faber Castell fosforlu kalemler sınav haftası en büyük yardımcınız olacaktır. Okulda, ofiste, evde dilediğiniz herhangi bir yerde kullanabileceğiniz kalite ve şıklıkta bir üründür.

Kaliteli tasarımı uzun yıllar kullanabil avantajı sağlar.

faber-castell
faber-castell-fosforlu-kalem

Ürün Özellikleri

· 6+2 adet

· Fosforlu ve canlı renk

· Güneş ışığında solmaz

· Faks kağıdı üzerinde kullanım için ideal

· Yuvarlak kalem tip gövde

· Kesik uç

· Özel, plastik gövde

· Uzun raf ömrü ile kullanım süresi

· 3 değişik genişlikte çizme olanağı (=5.2.1 mm)

· Uzun raf ömrü

· Yeniden doldurulabilir

· 4’lü, 6’lı ve 8’li poşetlerde

Fosforlu kalemlerin o capcanlı renkleriyle işaretlenen metinler kuşkusuz akıllarda kalıcı bir iz bırakıyor. Göz alıcı canlı renkleriyle çalışmalarınıza dinamizm ve enerji kazandıran fosforlu kalemler, metin bölümlerini vurgulamadaki başarısıyla dikkat çekiyor. Sadece işaretlemelerde ve vurgulamalarda değil, yazı yazmak için hatta resim çizmek için bile kullanabileceğiniz Edding Fosforlu Kalem 5’li Poşet hayatınıza renk katacak.

Faber-Castell Hakkında

Yenilikçi çizgisiyle dikkat çeken Edding, yaşam stiline renk katacak ürünleriyle adıdnan söz ettiriyor. İlhamını gök kuşağının renklerinden alan kalemlerinin yanı sıra geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka; kaligrafi kalemleri, markör, porselen kalemleri, cam kalemleri, boya dekor kalemleri, mobilya rötuş kalemleri ve fayans derz kalemleri gibi birçok pratik ürünüyle fark yaratıyor.

Tüketicilere renkli bir dünya sunmasının yanı sıra yaşam stiline de kolaylık getiriyor. Markanın yenilikçi yorumlarında hayat bulan kalemler, klasik kalem anlayışının gelişmesine yol açıyor. Aynı zamanda kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile de müşteri memnuniyetini arttırıyor.

Faber Castell Fosforlu Kalemler

Hemen her yaşa hitap eden ve sıkça tercih edilen Faber fosforlu kalemler, başta öğrenciler olmak üzere birçok kullanıcının beğenisini kazanıyor.
Hem iş hayatının hem okul hayatının vazgeçilmezlerinden biri olan bu fosforlu kalemler, ihtiyaç duyduğunuz renkli görselleştirmeler için uygun özellikler taşıyor.

Faber Castell fosforlu kalemler yüksek renk parlaklığı ile dikkat çekerken aynı zamanda tekrar doldurulabilir olabilmesiyle de hem pratik hem de daha uzun ömürlü bir kullanım vadediyor.
1 set içerisinde 5 farklı renk seçeneği bulunuyor.
Gazete, dergi, kitap ve defterlerde işaretleme ve vurgulama yapmak için geliştirilmiş fosforlu kalemler olarak dikkat çekiyor.

Su bazlı mürekkep içerir, aselsat içermiyor.
Hızlı kurur, silinmeye karşı dayanıklı olup tekrar doldurulabiliyor.
Çizgi kalınlığı 2-5mm’dir.
Ürün, kesik ucu ile geliyor.
Kullanım alanları gazete, dergi, defter, kitap, not kağıdı, ajanda ve broşürler olarak öne çıkıyor.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Faber Castell Fosforlu Kalem | Yeşil Gövde 8 li Poşet” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.